Możliwość wynajęcia przestrzeni magazynowej jest odpłatna. Dokładna wysokość stawki zawiera się w zapisach umowy. Wynajęcie naszego kontenera samoobsługowego w Warszawie (z ang.: city self storage) nakłada także na klienta konieczność uiszczenia kaucji, której wysokość ustalana jest w momencie podpisywania zobowiązania, a która podlega całkowitemu zwrotowi, kiedy minie obowiązujący termin współpracy.

City self storage w Warszawie - ceny

Jednym z naszych atutów, obok oczywiście dysponowania funkcjonalnymi i bezpiecznymi boksami magazynowymi, są atrakcyjne ceny, które oferujemy swoim klientom za przestrzeń do składowania. Wysokość kwoty do uiszczenia na rzecz firmy uzależniona jest przede wszystkim od rozmiaru wynajmowanego kontenerowca.

Nasz cennik obejmuje cztery rozmiary skrytek:

Kontener 12 metrowy (B) 600 zł
Kontener 9 metrowy (L) 500 zł
Kontener 6 metrowy (M) 400 zł
Kontener 3 metrowy (S) 300 zł

Wszystkie podane kwoty mają charakter netto.

Możliwe opłaty dodatkowe

Kaucja ustalana w momencie podpisywania umowy oraz zapłata za wynajem to jedyne obligatoryjne wydatki, jakie ponosi klient. Cennik naszych samoobsługowych magazynów nie przewiduje innych należności za korzystnie z oferty firmy. Jednak w wyjątkowych sytuacjach firma zastrzega sobie prawo do nałożenia dodatkowych kosztów. Może tak się stać w przypadku zgubieniu kłódek lub pasujących do nich kluczy. Treść umowy zabrania najemcy dokonywania jakichkolwiek zmian w wynajmowanej przestrzeni magazynowej. Klient nie może instalować w kontenerach dodatkowych elementów konstrukcyjnych ani w żaden sposób ingerować w strukturę skrytek. Właściciel city self storage po ujawnieniu takiej sytuacji może wezwać wynajmującego do usunięcia zmian i przywrócenia poprzedniego stanu, a w przypadku odmowy przeprowadzić proces samodzielnie, obciążając kosztami najemcę.

Minimag Magazyn Warszawa © All Rights Reserved.2024